Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    gdzie sie podziala polowa listopada? ;-))

gdzie sie podziala polowa listopada? ;-))

Australia
Australia, Maroochydore

Nie jestem pewna czy wam tez tak szybko czas uplywa...jak dla mnie- POCISK!:) ostatnio chyba jakos przyspieszylo i nie wiedziec czemu zgubilam gdzies polowe listopada!!!

A tak na prawde to czuje sie jakbym tu niedanwo przyjechala, a na Slonecznym Wybrzezu jestem juz ponad 8 miesiecy!!! No i wlasnie...moja przygoda na uniwersytyecie po raz kolejny dobiegla konca...W sobote mialam oficjalne zakonczenie studiow! Impreza organizowana spejalnie dla miedzynarodowych studentow, ktorych w tym semestrze ukonczylo- 70! Jedna Polka, Kenijka i Syryjczyk;-))) a wiekszosc Kanadyjczykow, Niemcow i innych narodowosci- w sumie jakies 30!

Moj domek uzyskal nowa nazwe- Vila Vila Kula B&B :)) Niedawno w domu mieszkalo nas 8 osob!!:)) A w swieta zdecydowanie pobijemy ten rekord:) Znajomi z Sydney, Brisbane, Nowej Zelandii a nawet Darwin przylatuja/przyjezdzaja specjalnie do Mruczacych Dolow na Wigilie na plazy:)!:) Oj bedzie sie dzialo:)

Niedawno mialam niepowtarzalna okazje na integracje z polskimi bloggerami dzieki pierwszej polskiej telewizji internetowej lookr.tv ! Ci ktorzy nie mieli okazji posluchac serdecznie zapraszam do skrotu umieszczonego na stronce TV :

Pozdrowienia z kangurolandii!
A na koniec zapraszam jak zwykle do fotek z drugiej strony swiata:)

Gabryszka
Gabryszka - 2009-11-15 13:38
ja pitole!!!
po pierwsze: koniec KOLEJNYCH studiow (a niedawno wypadl Ci pierwszy mleczaczek)
po drugie: bosko wygladasz!!!
po trzecie: w stylu afro bardzo Ci do twarzy
po czwarte: make up nice, a na fotce ostatniej myslalam, ze to krowa jest w srodku!!!
po piate: mi tez czas tak szybko ucieka tyle, ze mnie efektywnie...
no I love U!!!

anna dakowska
anna dakowska - 2009-11-15 17:13
Świetnie wyglądasz :) cała promienna D: Gratulacje ukończenia kolejnego etapu :) Pozdrawiam z Polski

mam
mam - 2009-11-25 17:18
Kochana gratuluje zakończenia podyplomówki
Zyczę udanego wypoczynku z Twoimi przyjaciółkami
z Polski
Artykuł i zdjecia z KARGULANDII w EXPRESSIE BYDGOSKIM ciekawe .
Powodzenia

celikhanlihasan@hotmail.com
celikhanlihasan@hotmail.com - 2009-12-03 13:04
beatiful ladies.see Karolina bayyy....

sypkarola
Karolina Sypniewska