Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    lata 80te w NOOSA

lata 80te w NOOSA

Australia
Australia, Noosaville

Dzis dosc krotki wpis z popularnej miejscowosci Noosa.
Polozona ok. 30km na polnoc od Mooloolaba, Noosa to charakterystyczna miejsowosc resortow, dosc wyrafinowanych hoteli i drogich sklepow.
Glowna plaza poloza w zatoce powoduje ze fale sa bardzo male i jest to idealne miejsce do plywania. Sam Park narodowy Noosa to wspaniale miejsce na spacer, relaks przy zachodzie slonca i zabawy z aparatem czego rezultat ponizej:)

Moim celem w Noosa bylo rowniez swietowanie urodzin kolezanki z Norwegii ktorej temat przewodni byl- lata 80te...i tak po plazy, cale w piasku, przebieralaysmy sie na parkingu przy vanie (w dodatku dla niepelnosprawnych...)- ku zdziwieniu przechodniow...a nasze stroje rzadzily na imprezie:)

Krotki wpis z zycia studenckiego na Sunshine Coast, a za miesiac wiecej informacji o innych czesciach Australii. Miedzy innymi z jej samego srodka, z prawie samej polnocy, a nawet i z PACYFIKU:)))!

Zbliza sie sesja egzaminacyjna wiec czas do ksiazek...

Pozdrawiam wszystkich czytelnikow!:)

Gabryszka
Gabryszka - 2009-05-31 11:13
widac, ze wszystkie takie same krejzolki jak moja MarJolka:)))))) hahahahaha

Mariolka wygladasz BOSKO!!! co to za clothes??? I ja mam zrobic foty of your stuff z szafy???!:!!??

werus
werus - 2009-05-31 11:22
hehe, krejzolki jakich malo ;)

Pam
Pam - 2009-05-31 15:32
Mina! :) ... ale dupcia z Ciebie ;) ... popisowe fotki ;)... od razu przypomniała mi się nasza jumpa w 5* hotelu w Hyderabad, gdzie nie miałyśmy się w co ubrać ... i poszłyśmy w naszych wyciągniętych-farbujących alladynach ;)

Skarba
Skarba - 2009-06-01 22:38
Przepiekny efekt zabaw z aparatem: zdjecia jak na konkurs. I Park Narodowy przecudny, zupelnie jak panie z lat 80-tych... Pozdrawiam

anna dakowska
anna dakowska - 2009-06-05 21:45
Witaj,
Parę dni temu czytałam twoją opowieść z podróży. Czytając twoje relacje moją ciekawość przykuła opowieść o prymitywnych skokach na lianie....A dziś zaglądam do skrzynki i co znajduję pocztówkę od Ciebie nawet nie wiesz jaka to dla mnie prezent - przecudowny. Ponieważ kolekcja kartek powiększa się od Ciebie postanowiłam sobie zakupić specjalną tablicę gdzie będę przyczepiała pocztówki wyłącznie z twoich podróży. Karolciu kiedy wracasz do nas? Trzymam kciuki by był to październik, gdyż 3 paździenika o godz. 12.30 jest mój i mojego Witka ślub na który chciałabym cię serdecznie zaprosić:). Cieplutko pozdrawiam i trzymam kciuki za twoją szkołę i bezpieczną podróż do Polski. :)
Ania

Twoja wierna fanka G. Ty wiesz:)))
Twoja wierna fanka G. Ty wiesz:))) - 2009-06-05 22:45
JEJ, ta Karola nasza kochana pamieta o wszystkich!!! JA TEZ DOSTALAM KARTKE Z VANUATU!!! szooookkk:)))) dziekuje!!!

DARIA
DARIA - 2009-06-07 19:28
Twoje opisy podrózy sa fantastyczne i zdjecia również.
Dotychczas sledziłam podróż millagreg niestety juz sie skończyła
teraz będę śledziła Twoja jest przepiekna
Uniwersytet i jego studentki -aż miło popatrzeć i te kangury.!!!
Życzę powodzenia w studiowaniu i bezpiecznego dalszego podróżowania.

anthem
anthem - 2009-06-23 18:25
O widzę, że żyjesz jeszcze? Strasznie dawno do Ciebie nie zglądałem. Śliczne fotki!!!!!!

sypkarola
Karolina Sypniewska