Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    opalac sie z KROWA?? tylko w INDIACH!

opalac sie z KROWA?? tylko w INDIACH!

Indie, Gokarn

Opalac sie na plazy z wielka lezaca obok swieta hinduska krowa- TYLKO W INDIACH:)
Wyobrazcie sobie , ze te skubane krowy czatuja tylko aby jakiemus biednemu spiacemu turyscie ukrasc jedzonko:)!
Same bylysmy swiadkami! Turysta na szczescie sie w pore zorientowal i wyciagnal siatke z jedzenia prosto z mordy owej krowy:)))
A niedawno jedna z krow przegonila nas wrecz z plazy, bo akurat za naszymi plecami byl smaczny krzaczek z soczystymi liscmi wiec nie dalo sie wygrac z tym wielkim tlustym zwierzeciem:)
Hindusi dotykajac taka krowe modla sie, a my przepedzamy i krzyczymy aby sie w koncu usunela!!! Nawet na plazy spokojnie nie mozna polezec:)) ach te Indie...

Do Gokarny dotarlysmy nocnym pociagiem okolo 10.00. Tuk tukiem za 180 RS (LP podaje min 200) dostalysmy sie jakies 15km na plaze OM, jedna z 3 backpackerskich plazy z duza iloscia tanich chatek i dobrych miejsc do jedzenia. Niestety nic juz nie dorowna Andamanom a nazwa jednej plazy PARADISE BEACH to jakies nieporozumienie:))) oni nie wiedza co to RAJ!! a raj wlasnie tam- na Neil lub Havelock w archipelagu Andamanow.
I tak spedzilysmy kilka nocy w bambusowej chatce za 140RS bez lazienki nad samym morzem Arabskim, ktore w tej czesci Indii wyglada jak cieply Baltyk.

Spacer do miasteczka Gokarna i jego plazy zaoowocowal w kolejne hinduskie wrazenia...juz nie pierwszy raz bylysmy swiadkiem jak kruki stadnie pozeraja jakies lezace mieso...na Gokarna beach byl to zdechly pies, a innym razem szczur, a w okolicach Puri byl to nawet zolw! Kruki to tutejsze latajace hieny...obrazek rodem z Hitchcok-a i horroru "PTAKI"...
Niespodziewanie spotkalysmy naszego kolege Australijczyka, ktorego ostatni raz widzialysmy 3 m-ce temu przy wyjezdzie z Nepalu! Swiat jest maly...

CENY:
riksza na OM- 180RS- z powrotem az 250RS!!!!
chatka-140RS (2os)
jedzonko dziennie- 200RS

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYPKAROLA.GEOBLOG.PL W III ETAPIE WALKI O BLOG ROKU 2008!:)))
NIE WIERZE ZE DOSZLAM TAK DALEKO I TAK WYSOKO!
WIEM ZE NIE O MIEJSCE CHODZI ALE TO TYLKO SWIADCZY O TYM JAK WIELE OSOB ZACZELO INTERESOWAC SIE TA WYPRAWA:) JESTESCIE PRZEZACNI!!! BO TO W KONCU TYLKO DZIEKI WAM!

DZIEKUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM WYSYLAJACYM SMS-Y I TYM KTORZY DOPIERO SIE PRZYMIERZAJA:))) PAMIETAJCIE ZE W III ETAPIE MOZNA WYSLAC PO 1 SMS-IE Z JEDNEJ KOMORKI.

W TYM ETAPIE JURY WYBIERZE 3 NAJLEPSZE BLOGI Z KATEGORII PODROZE I SZEROKI SWIAT ALE TO JESZCZE NIE KONIEC. NAGRODA INTERNAUTOW- CZYLI WASZA BEDZIE LAPTOP. JEZELI PODOBA SIE WAM TO CO OPISUJE I FOTOGRAFUJE GLOSUJCIE:

SMS NA NUMER 7144 O TRESCI D00096.

KASIA
KASIA - 2009-01-26 18:49
SERDECZNIE GRATULUJEMY WEJSCIA DO III ETAPU KONKURSU.
TRZYMAMY KCIUKI ZA POMYŚLNOŚĆ I WYSYAMY SMS.

Tyśka
Tyśka - 2009-01-26 22:21
witam. trafiłam tu dzieki znajomemu Twojego znajomego, ktory prosil o wyslanie smsa. pomyslalam, uuu, to musi byc fajna dziewczyna, skoro tak namawiaja, i po otryzmaniu od organizatorow wiadomosci z twoim adresem z ciekawosci weszlam. I zatkalo mnie. To jest niesamowity przepis na zycie. nie szare, monotonne, stresujace, a takie, ktore sprawia, ze wiesz, ze zyjesz, spelnianie marzen to cos na co wielu nie stac-ale nie ze wzgledow finansowych...to jest strach, zalozenie, ze nie da sie rady, bariera jezykowa! ja juz nigdy nie stane przed takim swiatem-wiesz, dzieci, dom...czytajac Twoj blog zamykam oczy i...swiat staje sie bardziej kolorowy. DZIEKUJE Krzyskowi, ze poprosil mnie o wyslanie tego jednego sms-a...

Robert
Robert - 2009-01-27 06:18
Dziewczyny, na głównej ulicy koło świątyń kupcie kasztany w kształcie serc. Przynoszą szczęście - sprawdziłem!

Maja
Maja - 2009-01-27 17:53
Oglądam i zazdroszcze, zazdroszcze i oglądam na prawde super i podziwiam Cie za odwage :) oczywiście smski wysyłam ( przekazałam również znajomym :) :P pozdrawiam

KINGA
KINGA - 2009-01-27 19:23
JESTEŚ DZIEWCZYNO NIESAMOWITA, PEŁNA POZYTYWNEJ ENERGII, JAK TO TY ROBISZ?
PRZECZYTALAM WSZYSTKIE WPISY I ZDJĘCIA ,ZAJĘŁO MI TO SPORO CZASU ALE NIE ŻAŁUJĘ. TRZYMAM KCIUKI ZA POMYŚLNOŚĆ I OCZYWIŚCIE WYSŁAŁAM SMS ALE DLACZEGO TYLKO 1?

Jagoda
Jagoda - 2009-01-27 23:02
Dzięki Twoim wpisom także mogę podróżować i podziwiać świat. Jesteś odważna i niesamowita. Trzymam kciuki za dalsze podróże i czekam na kolejne wpisy.Serdecznie gratuluję

agata
agata - 2009-01-28 12:45
Dostałam numer od przyjaciela aby zaesemesować .
Mówie sobie muszę zajrzec na ten blog.
Jestem mile zaskoczona super podróże /wszystkie zamieszczone/
To tylko wielka pasjonatka może cos takiego zrealizować.
WIELKIE GRATULACJE.
szukam następnych do 1 sms na 7144 DOOO96.
Czekam na dalsze wpisy i zdjęcia.

K.
K. - 2009-01-28 13:01
Qbon dal namiary. Na razie tylko rzucilam okiem:) ale to jest szok:) WIELKIE GRATULACJE za pomysl na zycie!

werus
werus - 2009-01-28 22:01
tak wysoko zaszlas, bo jestes niesamowita, a ta wyprawa jedyna w swoim rodzaju! i jak zacnie ja opisujesz :) zycze laptopa!!!

sypkarola
Karolina Sypniewska