Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    tired of temples? BAYWATCH!!!! witamy w hinduskim AQUAPARKU! ----->BLOG ROKU
BLOG ROKU
-->

tired of temples? BAYWATCH!!!! witamy w hinduskim AQUAPARKU! ----->BLOG ROKU

Indie, Cape Comorin
Przejechano 21923 km

Byc w Indiach i nie zaznac przyjemnosci zabawy w hinduskim wodnym parku?!:)) Na dzien dzisiejszy koniec ze swiatyniami:) czas na dzikie zjezdzalnie konczace sie wielkim PLUSKIEM do wody!:)))

No wlasnie i tak BAYWATCH- nie mylic ze Slonecznym Patrolem- Hasselhoffa nie bylo, Pameli rowniez;-) to chyba pierwsze takie miejsce w Indiach gdzie oprocz wodnego parku mozna bylo odwiedzic muzeum figur woskowych (i tu sie dopiero zaczelo)!

Wyobrazcie sobie, ze oprocz slawnych aktorow w tym oczywiscie SHARUK KHANA, rezyserow, politykow, rodziny Ghandi, Matki Teresy pojawila sie figura woskowa, ktora nas bardzo zaskoczyla. A wiec bowiem pan Sunil (tworca muzeum) obok tych wszystkich ludzi postawil nikogo innego jak Saddama Husseina...?! INCREDIBLE INDIA??! Muzeum ma sie powiekszac moze nastepny bedzie Osama?;-)

Potem zaczelysmy szalec na zjezdzalniach, ktore wlaczali tylko dla nas:) Przez 3h naszego pobytu w parku bylysmy jedynymi goscmi!!! :))) Zadnych kolejek, ludzi, tylko nasze krzyki przyprawiajace o smiech pracownikow kompleksu:))) Okazuje sie, ze przeciez dla Hindusow panuje ZIMA! Nikt tu nie przyjezdza jak na dworze tylko 30stopni i bryza morska;-) brrrrrr - pomyslalby Hindus;-) Tak wiec jedyne dzieci ktore odwiedzly park bawily sie na placu zabaw- bez wody.

Wszystkie atrakcje za 190RS czyli jakies 11zl. Trzeba bylo pamietac o odpowiednim stroju- stroj kapielowy w Indiach odpada- tzn. w tej czesci Indii wiec kapalysmy sie w spodenkach i bluzkach- coz nici z opalania:)

Po 10 zjezdzie pozwalali nam nawet samym wlaczac wode naduszajac na zielony przycisk:) A po zjezdzie wylaczali zjezdzalnie i tak w kolko. Za to na sztucznej fali wylaczyli nam prad;-) mowili, ze padl ale w koncu tyle energii dla 2 osob?! nieoplacalne...

Zabawa przednia! Wszystkim polecam:)))

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

WSZYSTKIM ODWIEDZAJACYM BLOG I GLOSUJACYM NA NIEGO W KONKURSIE BLOG ROKU 2008 SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE GLOSY!!!!

OBECNIE SYPKAROLA.GEOBLOG.PL ZNAJDUJE SIE NA DRUGIEJ POZYCJI!!!!
DO KONCA 2 ETPAU POZOSTALY TYLKO 2 DNI (22.01 g.12.00) WIEC BARDZO PROSZE WSZYSTKICH O WSPARCIE I ZACHOWANIE JESZCZE JEDNEGO SMS-A NA OSTATNI 3ETAP:)))

---------------> SMS o treści D00096 na numer 7144

kanimo
kanimo - 2009-01-20 22:36
czytam, glosuje, trzymam kciuki wciąż :) ja i sztab znajomych zmobilizowany do tego samego :) pozdro Karola!

KasiaKris
KasiaKris - 2009-01-21 09:38
Sledzenie Twojego bloga to niemal codzienny rytual przy porannej kawce :0) Z przyjemnoscia oddalismy glos i trzymamy mocno kciuki!!! Dla nas juz jestes zwyciezca!
Karola z Toba haslo "chcieć to móc" nabiera nowego znaczenia. Powodzenia!!!!

anthem
anthem - 2009-01-21 11:26
Bardzo się cieszę, że jesteś już na 1! Trzymaj się tak dalej!!!!

anthem
anthem - 2009-01-21 13:43
Ale jak wygrasz, to mam nadzieję, dasz się przejechać na skuterku?

Gosia i Sławek
Gosia i Sławek - 2009-01-21 14:17
Od dawna śledzimy etapy podrózy na stronie Dominiki.Teraz również na tej stronie dzięki mamie Domi. Trzymamy kciuki i wysyłamy sms-y. Pozdrowienia z Inowrocławia!!!

Garsija
Garsija - 2009-01-21 14:34
To dopiero drugi etap, w ktorym wazne jest, by znalezc sie w pierwszej dziesiatce, nie ma znaczenia na ktorym miejscu.

anna dakowska
anna dakowska - 2009-01-21 18:35
Karolinko SRK to mój idol :)

Dominika
Dominika - 2009-01-22 15:08
where is the book of complaints? wypraszam sobie ... jak to Pameli tam nie bylo? ... a niby pod jakim imieniem wpisywalysmy mnie w bengalskich hotelach? :P

sypkarola
Karolina Sypniewska