Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    FULL MOON PARTY i wiecej podwodnego swiata:) ANDAMAN BUBBLES!

FULL MOON PARTY i wiecej podwodnego swiata:) ANDAMAN BUBBLES!

Indie, HAVELOCK island
Przejechano 19830 km

Andamany zostaly tymczasowo opanowane nie tylko przez POLAKOW, ktorych nasz kolega SLAWEK- doliczyl sie 19 na samym HAVELOCK- o ktorych wiemy;-) ale rowniez przez Izraelczykow ktorych SHABIK (narodowa potrawa) jest w wielu restauracjach i barach na wyspie! Z reszta to oni wlasnie przewazali na FULL MOON PARTY- imprezie na plazy, ktorej zostala zorganizowana idealnie na nasz powrot ze spokojnej LONG island:)

NA Havelock zorganizowalysmy sobie rowniez ostatnie na Andamanach zanurzenie w podwodny swiat....czyli nurkownie DIVE INDIA (55usd- 2 zanurzenia z calym osprzeteM). Poplynelysmy rano na malownicza, malutenka, niezamieszkala wyepke SOUTH BUTTON dookola ktorej ciagnie sie przebogata rafa koralowa z niesamowita iloscia ryb, koralowcow i innych podwodnych perelek. Dookola Havelock jest mnostwo miejsc do nurkowania dlatego wiekszosc pozostawilysmy sobie na tzw. pozniej;-)

Jedyna bardzo przykra rzecza w raju byl morski zolwik zaplatany w sieci, ktory ostatnimi silami dostal sie na plaze gdzie niestety po kilku h zdechl :( NIkt nie potrafil mu pomoc. Na wyspie nie bylo nikogo kto wiedzialby co sie robi w takich sytuacjach...:(((( biedny zolwik:((((

OBSERWATOR
OBSERWATOR - 2009-01-22 15:04
ZAZDROSZCZĘ TO MUSI BYĆ WSPANIAŁE UCZUCIE
PODGLĄDAĆ KORALOWCE RYBKI I INNE CIEKAWE RZECZY W WODZIE.
A JESZCZE MIEĆ GWIAZDKI Z NURKOWANIA !!!!!
POZDRAWIAM

werus
werus - 2009-01-24 11:16
foty niesamowite.... :)

aGa
aGa - 2009-01-30 22:11
No podróżniczko pochwal sie którą masz gwiazdke z nurkowania???
Zdjecia podwodne boskie jak ja Ci zazdroszczę.
Ale serdecznie pozdrawiam i gratuluję.

sypkarola
sypkarola - 2009-03-16 12:47
dziekuje dziekuje:) gwiazdka juz3:) obecnie rescue diver! nic tylko ratowac:)

sypkarola
Karolina Sypniewska