Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    w 18h na WEGRY a potem kolejny TIR do CLUJ!

w 18h na WEGRY a potem kolejny TIR do CLUJ!

Rumunia
Rumunia, Cluj-Napoca

Szczescie nam towarzyszy! W Pilznie na parkingu udalo nam sie zalapac DAF-a do samych WEGIER, jakies 20km od granicy z Rumunia dokad podazamy:) Jak tak dalej pojdzie to chyba wszedzie stopem zaczne podrozowac:) Na razie zabieraja nas niesamowicie goscinni ludzie! Mimo regul drogowych jedziemy zawsze w 4osoby i znowu firanka pomaga:) Czujemy sie za nia jak uciekinierki;-) hehehe ale generalnie jest fantastycznieI! Pan Zdzislaw z Wielunia to juz w ogole wspanialy czlowiek! Zabral nas prawie pod sama granice WEGRY-RUMUNIA, i nawet pozwolil przespac sie w jego kabinie! rano sniadanko i dalej w droge:) Usciski na pozegnanie, kolejna kartka z bloku wyrwana i napis ORADEA (RUMUNIA). Statystyki nie zostaly zanirzone- 20min czekania i kolejny TIR z POLSKI:) Okazalo sie ze Daniel- nasz kierowca podaza pod sam Bukareszt!!!!:))))
Wysiadlysmy przed Cluj na parkingu gdzie Daniel czeka na nas z bagazami (mamy przynajmniej taka nadzieje;-). Wzielysmy stop-a do centrum, w samochodzie praktyka rumunskiego- buna zila, ce faci, mulcu mesk i inne;) Pan Rumun podwiozl nas pod sam dworzec! Autostop w Rumunii jest bardzo rozwiniety, tu to normalka ale ze az tak! nies podziewalam sie:) na dworcu spotkalysmy sie z Michalem i Szymonem (bracia podrozujacy z Olsztyna w strone Indii)! Spacer po miescie i zaraz powrot do naszego samochodu:) OBY TAK DALEJ:)

moooo
moooo - 2008-07-19 08:56
yoyoyooyoy ale extra:))pozdro love!!!

wpodrozy
wpodrozy - 2008-07-19 15:32
jaki czadzior! Coz mam powiedziec? Suerte, suerte i jeszcze raz suerte!

kariii
kariii - 2009-06-29 14:05
fajne zdjęcia:) tez sie wybieram stopem do rumunii we czworke i nie wiem czy dobrze zrozumialam brali was we 4 zarazem czy oddzielnie??

sypkarola
sypkarola - 2009-09-16 06:06
Nigdy sie nie rozdzielalysmy- my bylysmy 3 dziewczyny + kierowca:) 2 zawsze ba lozku w kabinie, a jedna na miejscu pasazera! W DROGE! powodzenia:)

sypkarola
Karolina Sypniewska