Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    Podsumowanie wystawy i dalsze plany...

Podsumowanie wystawy i dalsze plany...

Polska, Bydgoszcz

Witajcie!

Otwarcie wystawy w Bydgoszczy odbyło się w ostatni piątek 10/09 w Muzeum Fotografii przy Królowej Jadwigi 14.
Publika nie zawiodła! Zjawiło się mnóstwo osób, do tego przedstawiciele lokalnej gazety i radia!;-))
Podczas aukcji zdjęć wylicytowano wszystkie 6 zdjęć i zebrała się niezła sumka dla Papui Nowej Gwinei!:) SUKCES!

Zapraszam do relacji na internecie oraz do mojej galerii zdjęć z wydarzenia!

http://www.mmbydgoszcz.pl/7797/2010/9/10/otwarcie-wernisazu-w-kregu-obrzedow-azja-i-oceania--karolina-sypniewska?category=newshtt p://www.infobydgoszcz.pl/artykul,kultura,1455
http://bydgoszcz.gra.pl/fotorelacje-4399,otwarcie-wystawy-w-kregu-obrzedow-azja-i-oceania.html< br/>http://www.express.bydgoski.pl/look/kwadrat/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=8&NrIssue=6&NrSection=200&NrArticle=181825&IdTag=5063
http ://www.express.bydgoski.pl/look/kwadrat/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=8&NrIssue=6&NrSection=200&NrArticle=181664&IdTag=5063

a tutaj link do filmiku nakręconego przez sympatyczną KwadransPo8- dziękuję!!

Zapraszam również do grupy na portalu FB gdzie aktualizować będę info z kolejnych podróży- a te już się szykują!
(W DRODZE///ON THE ROAD)

WYSTAWĘ W BYDGOSZCZY MOŻNA OGLĄDAĆ DO 5 PAŹDZIERNIKA W GODZ. wt-pt 10-18 i soboty do 14.00!
ZAPRASZAM!

W przyszłym roku wystawa szykuje się do Gryfina i Torunia oraz innych miast ale powolutku:)))
TRZYMAJCIE KCIUKI!

Zapraszam również do odwiedzin www.karolinasypniewska.pl - stronka w przygotowaniu...

Pozdrawiam!

BPE
BPE - 2010-09-16 09:34
gratulacje, żałuję, ze nie mogę być na tych wystawach - strasznie dalekoooooo

kwadrans_po
kwadrans_po - 2010-09-16 10:56
Jeszcze raz dziękuję za to, że przez półtora roku (trochę musiałam nadrobić) codziennie wchodziłam na Twojego geobloga, żeby zobaczyć czy są nowe wpisy :))

Wystawy opuścić nie mogłam, we wrześniowych planach była u mnie priorytetem :)

Pozdrawiam cieplutko i życzę kolejnych, równie fascynujących podróży :)

sypkarola
Karolina Sypniewska