Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    slajdowska/prezentacje/konferencja

slajdowska/prezentacje/konferencja

Polska, Bydgoszcz

sypkarola.geoblog.pl reaktywacja ale już na żywo))

A więc zapraszam na pierwsze po powrocie podróżnicze slajdowisko mojego autorstwa w czwartek 24/06 o 16.00 na ulicy Wielorybiej 99 (Osowa Góra- filia biblioteczna) w Bydgoszczy.

Ci którzy natomiast mają bliżej do stolicy zapraszam na konferencje Kobiety z Pasją w nadchodzącą sobotę (26/06)- więcej info o tym wydarzeniu znajdziecie tutaj:

Wystawa fotograficzna w Bydgoszczy planowana jest na 11 września:) o tym więcej info już bliżej wernisażu. W planach dodatkowo inne miasta ale powolutku:)

Oto mała zapowiedź slajdowiska:

LĄDEM DO AUSTRALII I JESZCZE DALEJ!

„Slajdowisko podróżnicze” z Karoliną Sypniewską - młodą Bydgoszczanką; pasjonatką indywidualnych wypraw z plecakiem. Podczas spotkania odbędzie się prezentacja zdjęć i filmów z jej 2 letniej podróży w stronę Australii i dalej- wyruszając w lipcu 2008 przemierzyła ona 81 380km w 655 dni. Odwiedziła w tym czasie 17 krajów. Ciekawostką tej podróży może być fakt, iż podróżniczka drogę z Polski poprzez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Turcję aż do Iranu przebyła…autostopem! Droga z Iranu wiodła przez niebezpieczny Pakistan, kolorowe Indie, ekstremalny Nepal, przeuroczy Bangladesz, upalną Sri Lankę, rajskie Andamany, egzotyczną Tajlandię, bogatą Malezję, różnorodną Indonezję, wyluzowaną Australię, dzikie wyspy Vanuatu, wulkaniczne wyspy Fidżi oraz rytualną Nową Gwineę. Przyjdź, posłuchaj ekscytujących opowieści i dowiedz się jak można zdobywać świat! Dziennik podróży można poczytać na www.sypkarola.geoblog.pl

Pozdrawiam!

air
air - 2010-06-21 19:01
a ja pogratuluje Twoim rodzicom, ze wychowali tak odwazna, glodna zycia, wspaniala, madra osobe. jestem z Ciebie dumna:) mam nadzieje zobaczyc Cie na konferencji w Warszawie, jako, ze przez caly czas Twojej podrozy bylam wierna czytelniczka:)

kwadrans_po
kwadrans_po - 2010-06-24 22:51
Na wystawie w Bydgoszczy na pewno się pojawię :) :) Łódź pozdrawia ;)

hehe
hehe - 2010-07-28 13:50
czy nie nastapila zmiana daty wystawy w Bydgoszczy na 10 wrzesnia??? Tak mi sie cos obilo...

kwadrans_po
kwadrans_po - 2010-07-29 09:25
Jeśli faktycznie nastąpiła zmiana daty, bardzo proszę o potwierdzenie :)
Z góry dziękuję.

sypkarola
sypkarola - 2010-08-08 22:48
Wystawa w Bydgoszczy odbędzie się 10 września- w piątek o 18.00 w Muzeum Fotografii na Królowej Jadwigi. Zapraszam!:)

sypkarola
Karolina Sypniewska