Geoblog.pl    sypkarola    Podróże    Z BYDGOSZCZY LĄDEM DO AUSTRALII...I DALEJ... 2008/2009/2010:)    Nowe projekty-----FESTIWAL PODRÓŻNICY

Nowe projekty-----FESTIWAL PODRÓŻNICY

Polska, Bydgoszcz

Zawsze znalazłam czas aby pisać bloga w podróży.
Po powrocie czuję się jak w ciągłym kompasie, którego wskazówki nie przestają się kręcić, a czasu na bloga nie ma.

Wciąż u mnie bardzo podróżniczo, przez ostatni rok mieszkałam w Grecji, pilotowałam grupy po Iranie, Maroko, Ameryce Południowej, Nowej Zelandii, Vanuatu, Australii, a i udało się przejechać ponad 800km w sztafecie rowerowej Afryki Nowaka po Tunezji.

Teraz czas na kolejną edycję mojego festiwalu PODRÓŻNICY, który będzie miał miejsce w Bydgoszczy 18-20 maja!
Serdecznie zapraszam bo warto posłuchać i poznać pozytywnie zakręconych ludzi, którzy pieszo, stopem, konno, z dzieckiem w plecaku, kajakiem, jachtem, rowerem czy polskim TRAKTOREM zdobywają świat:) Będzie i Pani Elżbieta Dzikowska- nasz gość specjalny;-)

www.podroznicy.byd.pl - Zapraszam do udziału w moim autorskim projekcie:)

anthem
anthem - 2012-04-24 15:44
O to świetnie!
Może Grzdacze na maj zajadą póki co nadal są w podróży .
Ja nie, bo jestem w Afryce skąd gorąco Cię Karolu pozdrawiam.
Panią Dzikowską bardzo lubię. Szkoda, że mnie nie będzie.

BPE
BPE - 2012-04-24 16:34
a ja żałuję, ze mam tak daleko, ale zawsze chętnie coś nowego z podrózy przeczytam :-)

neronek
neronek - 2012-04-24 17:46
ja będę na pewno
w końcu mam żabi skok :]
mnie ciekawi ta wyprawa traktorem o świecie .
do zobaczyska .

mordka
mordka - 2012-04-24 21:10
mistrzyni

Obserwator
Obserwator - 2012-05-30 15:08
Na festiwalu byłam juz na drugiej edycji było super i rodzinnie juz mysle o trzecim na drugi rok .Serdecznie pozdrawiam prowadząca festiwal zawsze uśmiechniętą i prowadzącą z wielkim oddaniem widać że to Jej pasja

sypkarola
Karolina Sypniewska